.

.

Универзална Поздравниот Филтер Тапа 720° Rotatable Sprayer Главата Extender Слив Продолжување Extender 4-Слој Нето Филтер, Leakproof Дизајн со Двојно О-Прстен (Применливо Внатрешната Ни?

Универзална Поздравниот Филтер Тапа 720° Rotatable Sprayer Главата Extender Слив Продолжување Extender 4-Слој

DEN 287.76
Износ

720° Врти - Врти водата штекер 720°, тоа е повеќе погоден за миење на вашата коса и гаргара!. 2 Switches - 4 Слоеви - Двојно Дихтунзи - Два вида на вода штекер ротациони прекинувачи, кислород-збогатен пена, поздравниот-доказ вода, четири-слој нето филтерот за да ги отстрани нечистотиите, и двојно дихтунзи за да се спречи капе.Safe & User-Friendly Дизајн - Поздравниот филтер тапа воведува воздух во водата stream за да се произведе поголем и побели поток која е МЕКА НА ДОПИР и НЕ-ЈАВНИТЕ.Овој производ е загарантирана да ги задржи вашите клиенти или вработени среќни.Погоден за ресторан, перење & назад двор.Лесна Инсталација - Упатство за инсталација може да се направи директно, без алатки и да се заврши во неколку секунди, Погоден за внатрешен навој дијаметар 23.5-24mm.Добар Материјал-Здрав Бакар, ABSbody за дополнителна издржливост и долговечност.Овој предмет исто така вклучува и засилен двојно О-прстен вентили кои се осигура дека сите протекување се оневозможени.

R

Им се допаѓа и на купувачите