.

.

Били Кид Легенди на Запад Пиштол, Нож

Били Кид Легенди на Запад Пиштол, Нож

DEN 599.76
Износ

Мерки Околу 2 7/8" На Ножот - 7 1/2" Во Целина.Виткање Сечилото На Нож.Доаѓа во Метална Кутија.Висок Квалитет на Изработка ќе Обезбеди Години на Уживање.Го прави Голем Дар!.Го прави Совршен Подарок!.

R

Им се допаѓа и на купувачите