.

.

Sorekarain Анатомија Наставата Модел Медицински Мочниот Меур, На Црниот Дроб, Бубрезите Ѕид Плоча Уринарниот Систем

Sorekarain Анатомија Наставата Модел Медицински Мочниот Меур, На Црниот Дроб, Бубрезите Ѕид Плоча Уринарниот

DEN 422.40
Износ

Материјал : ПВЦ.Применува : Медицински Науки образование.Идеален за медицински или стоматолошки студенти и професионалци.Одлично за хоби,екранот,и уметник за цртање.Dissections на врат регионот,покажува мускули,крвните садови и нервите.

R

Им се допаѓа и на купувачите