.

.

X-DREE M8x50mm Цинк Позлатен Чекан Вози Водител на Проширување Гром Fastener 8pcs(M8x50mm Цинк Plateado Martillo Impulsor де expansión del perno де sujeción 8 unids

X-DREE M8x50mm Цинк Позлатен Чекан Вози Водител на Проширување Гром Fastener 8pcs(M8x50mm Цинк Plateado Martillo

DEN 316.08
Износ

Главната Боја : Бронзени Тон; Материјал : Јаглероден Челик,Цинк Позлатен.Пакет Содржина : 8pcs x Вози Сидро; Име на Производ : Вози Сидро.Тежина : 170g; Конец Должина : 18mm/0.7".Водител на Дијаметар : 8mm/0.31"; Навој Дијаметар : М8(Diámetro де anclaje : 8 mm / 0.31' '; Diámetro де ла rosca : М8. Вкупната Должина(Не се Вклучени Нокти) : 50mm/2"; Страната Орев Големина : М8(Longitud вкупно (clavo не incluido) : 50 mm / 2' '; Tamaño де ла tuerca де brida : М8. M8x50mm Цинк Позлатен Чекан Вози Водител на Проширување Гром Fastener 8pcs Made на јаглероден челик материјал во бронза на ѕвонење.Проширување гром обезбедува безбедна се одржи во конкретни, блокови, тули, и камен.совршен за прикачување загради, base песна, gutters, downspouts и електрични полиња.Дискови со чекан да се прошири и контрола на монтирање на материјалот.Опис на Spanish M8x50mm Цинк Plateado Martillo Impulsor де expansión del perno де sujeción 8 unids Color директорот : tono де bronce; Материјал : acero ал carbono, zincado Contenido del paquete : 8pcs x Вози Сидро; Nombre del producto : Вози Anchor Peso : 170 g; Longitud де ла rosca : 18 мм / 0.7' 'Diámetro де anclaje : 8 mm / 0.31' '; Diámetro де ла rosca : M8 Longitud вкупно (clavo не incluido) : 50 mm / 2' '; Tamaño де ла tuerca де brida : М8.

R

Им се допаѓа и на купувачите