.

.

Порт & Company Mens Од Суштинско Значење Тај-Боја Pullover Маскирани Sweatshirt

Порт & Company Mens Од Суштинско Значење Тај-Боја Pullover Маскирани Sweatshirt

DEN 615.60
Износ

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 7.8-унца, 78/22 памук/поли руно.Пораби со памук конец за готовиот изглед.Две-ply худ.Обоена-да-одговара drawcord.Set-во ракавите.Оваа throwback изглед е шарени и удобно.Оваа sweatshirt е создадена со подготвени-за-боја празно и рачно боени за жив изглед.7.8-унца 78/22 памук/поли fleece Dyed-да-одговара drawcord The тај-боја процес infuses секоја облека со уникатен карактер.Ве молиме овозможи за мали варијации на боите.

R

Им се допаѓа и на купувачите