.

.

10pcs Нокти Датотека Професионални Помине Уметност Алатки за Нокти, Нокти Датотеки и Buffers 100/180 Ронки Пескарење Датотека со Двојно Страна Перат Блок Нокти Датотеки за ?

10pcs Нокти Датотека Професионални Помине Уметност Алатки за Нокти, Нокти Датотеки и Buffers 100/180 Ронки

DEN 215.76
Износ

★★Моќна Функција:Овие нокти датотеки лесно да помогне да се намали и обликот на ноктите со саканиот облик или должина.Тие се, исто така, совршен за да се отстранат ноктите гел во вашиот продолжен или лажни ноктите.Покрај тоа, тие се погодни за Миленичиња Чешлање. ★★Мулти Useage : Мие - Лесно да се чисти, Полира - Burnish да се направи УВ Гел површината повеќе лепило и мелење исклучување УВ Гел или акрил ноктите, Repairable - DIY вашите совети форма, Без оставање на песок - може да се чистат со млаз вода. ★★Двојно Страни Дизајниран со Различни Girts : Blinking Nails нокти датотека сет е идеален да се поднесе и груба до хард ноктите и пети ноктите во 100 ронки додека 180 ронки smooths до вашите нокти работ со рафинирана форма. ★★Премиум Квалитет на Материјалите - Директно Нокти Датотека се изработени со врвен квалитет селотејп и emery одбор материјали. ★★Премиум Квалитет на Материјалите - Директно Нокти Датотека се изработени со врвен квалитет селотејп и emery одбор материјали. ★★Е потребно во Салони и во Домашни : Добро за сите ваши поднесување потреби, Нокти, Хоби, Занаети.Мора да имаат професионални салони и дневни помине уметност дома.Страшно присутни за девојки кои сакаат да помине уметност.Премиум Високо-Квалитетни Материјали : Направен од висок квалитет на селотејп и emery одбор материјал, Дизајниран со квадратни рабови и двојно страни, Средување и обликување на вашите нокти за посакуваната форма или должината без оштетување на ноктот, што ги Прави да изгледаат сосема нов повторно.Структура : Комбинација со 100 и 180 во еден нокти датотека, груба страна е 100 чакал и парична казна страна е 180 ронки.100 ронки страна - екстра coarseness и грубост, одличен избор за тешко ноктите, УВ гел/пети ноктите и вештачки нокти.180 ронки страна - медиум coarseness и грубост, одличен избор за природни нокти.Индикации: Одлична за сите ваши поднесување потреби, Нокти, Хоби, Занаети.Мора да имаат професионални салони и DIY помине уметност дома.Страшно подарок за девојки кои сакаат да помине уметност како роденденски подарок, Божиќ подарок & ноќта на Вештерките Подарок.Пакетот Вклучува : 10pcs/пакет 100/180 Ронки Крива Обликот на Ноктите Големина на Фајл : 17.8 x 1.9 x 0.4 cm/еез 7 x 0.7 x 0.16 инчен/еез.

R

Им се допаѓа и на купувачите