.

.

ДДП Основни Стоматолошки Инструменти Поставите Огледало Памук Клешти Explorer Професионален Стоматолошки Алатка

ДДП Основни Стоматолошки Инструменти Поставите Огледало Памук Клешти Explorer Професионален Стоматолошки Алатка

DEN 959.76
Износ

Основни Стоматолошки Инструменти Поставите Огледало Памук Клешти Explorer Професионален Стоматолошки Алатка.Направени Во Не ' Рѓосувачки Челик.Одличен Квалитет.Исто Како Што Е Прикажано На Сликата.ДДП Основни Стоматолошки Инструменти Поставите Огледало Памук Клешти Explorer Професионален Стоматолошки Алатка.

R

Им се допаѓа и на купувачите