.

.

Moeller Алуминиум Повлекување за Тенкови

Moeller Алуминиум Повлекување за Тенкови

DEN 510.96
Износ

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Алуминиумско фитинг 3/8 во.NPT и 1/4 во.NPT за barb.Пакет Димензии : 6" L x 5.75" W x 4.25" H. материјал тип : пластика.спорт тип : Пловењето.Кога сте надвор на вода, да се забавувате, вие не треба да им даде на вашиот гориво систем втората мисла.Со Moeller, не.Нашите производи се безбедни, сигурни и трајни.За повеќе од 25 години, Moeller Морски бил индустриски стандард во гориво систем дизајн и конструкција.Moeller на репутацијата е изграден на иновативни инженеринг, квалитет на изградба, и наградуваниот услуга.

R

Им се допаѓа и на купувачите