.

.

StarONE 2 Инчен Олимписки Тежина Плоча Рек Дрво w/ 2 Barbell Држачот за Дома Салата за Складирање

StarONE 2 Инчен Олимписки Тежина Плоча Рек Дрво w/ 2 Barbell Држачот за Дома Салата за Складирање

DEN 2159.76
Износ

С. 【ЗДРАВ】Тежина дрво е направен од тешки челик,со висок капацитет до 882lbs. 【ДИЗАЈН】должината на 2 страни во тежина плоча носителот може да се прилагоди за да ви помогне да ги организирате тежина плочи во различни големини и количества. 【БЕЗБЕДНО】 Браник плоча решетката е опремен со ограничени краевите за да се спречи губење на дрвото од лизгање,која обезбеди долгорочна употреба. 【ФУНКЦИЈА】Олимписки тежина плоча држач може да се одржи на 2 barbells и многу тежина плочи,одржување на вашиот дом салата организирани. 【ПАКЕТ】Лесно да се соберат во рамките на наставата,сите монтажни делови се вклучени.НАПОМЕНА : 2 пократок завртки на база треба да се зезнав во малку, така што countersunk head завртки се целосно вметнува во цевката.

R

Им се допаѓа и на купувачите