.

.

CellCase Десктоп Иновативни/Креативни П Форма Нерѓосувачки Челик Бизнис Име Картичка Во Држачот (Црна)

CellCase Десктоп Иновативни/Креативни П Форма Нерѓосувачки Челик Бизнис Име Картичка Во Држачот (Црна)

DEN 167.76
Износ

Изработен од алуминиум,со висок квалитет.Името држачот на прикажува до 50 стандардна големина на бизнис карти. 1 Џеб за стандардна големина на бизнис карти.Уникатен дизајн,во комбинација со иновативни идеал и уметноста.Овој бизнис картички носител е дизајниран да се уредно го задржи информации за контактот се прикажани на клупи и countertops.Овој производ е направен од алуминиум и издржливи за да се обезбеди години на употреба.

R

Им се допаѓа и на купувачите