.

.

Преовладуваат Супер Плус Absorbency Инконтиненција Underpads, Крупните, 25 Count

Преовладуваат Супер Плус Absorbency Инконтиненција Underpads, Крупните, 25 Count

DEN 469.20
Износ

Преовладуваат Супер Абсорбента Underpads заштита на кревети, столици и друг мебел од случајно spills за дополнителен степен на заштита.Заклучување во wetness за заштита на површини, на влага-доказ бариера нуди секундарна заштита со заштитна долна облека и кратко.Се користи во текот на ноќта за екстра јаки изградба дека дава отпор, истегнување и кинење дури и кога е влажно.Место на крупните влошки обоени страна надолу на мебел површината да се изложуваат на абсорбента слој.Овој пакет вклучува 25 влошки мерење 30 од 36 инчи.Преовладуваат Супер Плус Absorbency Инконтиненција Underpads, крупните, 25 Брои Во 1989 година ние се поставени за да ги промените работите.Ние сакавме да се развиваат на најдобар заштитна хигиена бренд во здравството.Значи, ние работевме со медицински сестри, старателите, и луѓе со истекување да се развиваат на најдобар мочниот меур течење производи за здравствените работници.Но тоа не беше доволно.Ние сакав да го споделам дека истото ниво на заштита со целиот свет.Затоа сега, ние сме донесување на нашата водечка заштитна хигиена бренд директно на потрошувачите така што секој има пристап до најдобрите за нега на располагање.Нашата цел е : да.

R

Им се допаѓа и на купувачите