.

.

WoofWix - Есен Зачин 3 Pack - Занаетчиски Дуќан, Фарма Hound, Mulled Зачини - Високо Миризливи Восок Баровите 9 Оз Вкупно. Восок Коцки за Потоплите

WoofWix - Есен Зачин 3 Pack - Занаетчиски Дуќан, Фарма Hound, Mulled Зачини - Високо Миризливи Восок Баровите

DEN 430.80
Износ

✔ ГОЛЕМА РАЗНОВИДНОСТ – ќе добиете (3) Clamshells Восок се Топи секоја мерење 3 унци за вкупно 9 унци. ✔ ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА – Само поп еден топи во восок потоплите (или помалку) да им даде на вашиот дом прекрасен мирис. (Влажност, Температура и Област големина може да влијае на вашиот мирис е концентрација). ✔ ДОЛГОТРАЈНИ – Секој пакет ќе обезбеди 60+ Часа на мирис фрли за вкупно 180+ часа на мирис се фрли. ✔ Рачно изработени Рака-направена во мали серии од страна на мал семеен бизнис работни да ви донесе најдобри топи можно. ✔ Се МЕША И НАТПРЕВАР – Ние препорачуваме комбинирање на различни мириси заедно и да експериментира со различни "Рецепти" Ако имаш рецепт за споделување оставете го во коментарите подолу, а ние ќе можеме да работиме на доведување на нашиот мирис листа.Рачно Направена во Мичиген и направен со љубов!Секој пакет ќе содржи три одделни clamshells секој пондерирање 3oz за вкупно 9oz.Во вкупниот треба да се очекува над 180+ Часа на употреба од овој пакет.Нашите високо миризливи топи се супер силни, па ние не препорачуваме почнувајќи со една коцка во исто време.Ние препорачуваме топла плоча потоплите за нашите восок.Занаетчиски Дуќан - прошетај во хоби продавница со оваа неверојатна мешавина од лисја, цимет, оревче и карамфил.Mulled Масти - Изгуби себе си во неверојатна арома на зачинета праски, јаболка и цимет зачини врела на врвот на шпоретот.Фарма Hound - Релаксираат со heartwarming мешавина на печење зачини, цимет, карамфил, и слатка јаболка.

R

Им се допаѓа и на купувачите