.

.

1000 Пункт 8.2 MHZ Компатибилен Мини Тешко Ознаки + Игли Црна

1000 Пункт 8.2 MHZ Компатибилен Мини Тешко Ознаки + Игли Црна

DEN 4079.76
Износ

Откривање Спектар : 3.6'-5.58'.Димензии : 1.55" x 1.81".Фреквенција : 8.2 MHZ. 1000 Тагови и Игли.Боја Црна. 1,000 Мини Тешко Ознаки со 5/8" Flathead Четири Линискиот Иглички.Овие ознаки се компатибилни со сите Пункт 8.2 MHZ систем.Овие ниска цена и сигурен ознаки е она што треба да се заштити вашата стока.Магнетно detacher е потребно да се оддели pin од алармот.

R

Им се допаѓа и на купувачите