.

.

TOMSHEIR Докинг Станица за Nintendo Прекинувач, Преносни Полнење Клупа Поддршка 4K HDMI ТВ Адаптер Поставите Замена за Службен Nintendo Прекинувач со USB 3.0 Порт

TOMSHEIR Докинг Станица за Nintendo Прекинувач, Преносни Полнење Клупа Поддршка 4K HDMI ТВ Адаптер Поставите

DEN 647.52
Износ

4 K ТВ сигнал излез : Полнење стојат поддржува 4 K HD видео, ви овозможува да си игра со семејството и пријателите во комфорот на вашата дневна соба.Препорачливо е да се користат оригинални Nintendo AC адаптер кога играат додека се полни, приклучување во USB-C порта за да обезбеди енергија за префрлување.Лесен и пренослив : во Споредба со оригиналниот Nintendo switch база, на нашата големина е само 20% од нејзината големина.Лесен за носење, можете исто така да го стави во џебот.Можете да го земете со вас кога ќе патуваат и посета на вашите пријатели.Тоа функции иста како на оригиналните Nintendo switch клупа и е совршена замена за оригиналната switch докинг.Touch one-touch конверзија : По допирање на сензорот област и да се чека за 6 секунди, Nintendo switch полнење на обвинителна клупа ќе се појави сина светлина, лесно да се префрлате помеѓу ТВ режим и tabletop режим.Вентилација дизајн : Нашата switch клупа користи дното вентилација дизајн, не е лесно да се акумулира правот, целосно отворен тип е поповолно за да се префрлите докинг станица топлина дисипација.Smart чип може да ја спречи краток спој, да се спречи прегревање, спречување на преполнувањето.Она што Ќе Добиете за : 1 x TOMSHEIR Switch клупа(????AC Адаптерот и HDMI Кабел не е вклучен), на 30-Ден Полн со Наплата на Гаранција и Една Година Гаранција.Се чувствуваат слободни да не контактирате во било кое време.TOMSHEIR Докинг Станица за Nintendo Прекинувач, Преносни Полнење Клупа Поддршка 4 K HDMI ТВ Адаптер Поставите Замена за Службен Nintendo Прекинувач со USB 3.0 Порт.Причината на купените : .Нашите switch приклучете го користите истиот чипови како Службено лице.Никогаш не боли вашиот контролер.Поддржува 4 K HD видео.Мала големина за патување и излегувам и нема да го изгребат екранот.Мека гума влошки се спречи пропаѓање и подобрување на стабилноста.Лесно да се префрлате помеѓу ТВ режим и десктоп режим.Вентилација дизајн и преполнување заштита се прошири опрема живот.Игра и полнење во исто време, не ќе го пропушти прекрасна игра момент.Еден USB 3.0 порт, два USB 2.0 портови за поврзување на контролорот или други контролори.Напомена : .Притиснете го копчето на клупа и да чекаат 6 секунди, на ТВ режим ќе се појави во сина светлина.Полначи и кабли не се вклучени во пакет.

R

Им се допаѓа и на купувачите