.

.

Мароко Argan Масло Сулфат Слободни Две Шампони и средство за смекнување на косата - Најдобро за Оштетена, Сува, Кадрава или Frizzy Коса - Задебелување за Фино/Тенка Коса, Б

Мароко Argan Масло Сулфат Слободни Две Шампони и средство за смекнување на косата - Најдобро за Оштетена, Сува,

DEN 719.76
Износ

100% ПРИРОДНИ ОРГАНСКИ МАСЛО.Нашите Мароко Масло Шампон и Балсам сет содржи 100% чист Мароко Argan Масло од највисок квалитет и чистота; нежна, сулфат слободни ресторативна витамин шампон збогатен средството за смекнување на косата.Argan масло се бори против сушење, dehydrating и губење на еластичност.Оваа анти frizz шампон е голема како кадрава коса шампон и косата задебелување шампон.Тајната на Argan Масло огромна корист лежи во Кернели на Мароканскиот Дрво Argan.ЗОШТО ARGAN КОСА ШАМПОН И БАЛСАМ : Со својата висока содржина на антиоксиданс, есенцијални масни киселини и витамин Е, придобивките од Morrocan Argan Масло природно помогне да се ревитализира кожата, ја зголемуваат коса еластичноста и постојано се врати сјај за досадна, безживотно коса.Тоа е моќен антиоксиданс, УВ-Заштитник и СЛОБОДНИ Радикали Neutralizer Користи со векови од страна на луѓето од мароко argan масло својства биле забележани за нивната способност да всушност се промовира раст на здрави, повеќе полна коса.НАЈВИСОКИТЕ СТАНДАРДИ НА КВАЛИТЕТ : нов стандард во навлажнувачки и volumizing, Argan Масло Шампон и Балсам е брзо се докажува дека се мора да се има за секој гледа да се донесе влага богата лекување, намалување на flaking и сува скалпот, го промовира раст на здрава и цврста коса.Argan Шампон и Балсам е сулфат слободни и погоден за сите типови коса.Тоа е дневна коса крем & храни коренот на косата со важни витамини.SLS и без суровост шампон.ЕФИКАСНИ ЗА СИТЕ ВИДОВИ НА КОСА : Тоа е совршен хидрат спа шампон за сува коса навлажнувачки косата со важни витамини за мажите и жените.Тоа е луксузен еликсир раст на косата шампон за губење на косата, да го врати над-обработени оштетени влакната.Нашите Argan Масло Шампон без сулфат е добар шампон за мрсна коса и извонредна шампон за боја третирана коса. 100% ЗАДОВОЛСТВОТО ГАРАНТИРА : инвестираме многу потребни време во наоѓање и истражување на најдобрите состојки да ги користиме во нашите билни Шампон и Балсам.Ако поради било која причина не сте 100% задоволни, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе го направи тоа право за вас.Овој сет на argan масло шампони и средство за смекнување на косата од Бинго за Нега на Коса harnesses моќта на Мароко argan масло да се ослободи сјај и заштита кои вашата коса природно заслужува.Ние работевме во тесна консултација со нега на коса професионалци да се формулира шампон и балсам сет кој носи премиум салон на косата третман на удобноста на вашиот дом.Се користи за идните генерации, Morrocan argan масло ќе ја подели завршува, ревитализација куцам брави и да помогне да се ослободи вашата коса е вистински потенцијал.

R

Им се допаѓа и на купувачите