.

.

5 КОМПЈУТЕРИ Професионални Ноктите Полирање на Машина за Пескарење Датотека, Двојно Страна Пескарење Визуелниот Помине Уметност Бафер Датотеки, Мртвата Кожа Смен?

5 КОМПЈУТЕРИ Професионални Ноктите Полирање на Машина за Пескарење Датотека, Двојно Страна Пескарење Визуелниот

DEN 143.76
Износ

Висок квалитет на меки нокти брис за природни нокти : перница помине подлошки за употреба на флексибилни Emery пластика панел, која е мека и нежна, да dab природни нокти, погодна за жени, мажи, бебе и домашно милениче buffering.убав подарок.исто така одличен за секој занает / занаетчии.Одлична помине поднесување алатки : овие нокти датотеки работат брзо за да го исечете или обликот на доградба на акрилни нокти со саканиот облик или должина.тие се исто така совршени за remoing помине гел во долг или лажни ноктите.Исто така погоден за заштита на животните!.Рака Помине Подлога : Како и други makartt нокти датотеки, оваа корисна помине подлога може да се пофали големи димензии (околу 17.9 * 2.8 cm / 7.1 * 1.1 инчи), кој е удобно и conenient за грабање и полски на врвовите на ноктите.moreoer, тие се погодни за да се вклопи во вашата торба, торба или toiletry торба, нокти во секое време и насекаде.Мора да hae во liing соби и дома : одлична за сите вашата меморија потреби, нокти, хоби, занаети.мора да hae во професионалниот салони и направете го тоа сами помине уметност дома.фантастичен подарок за девојки кои loe помине уметност како alentine е дар, а роденденски подарок, Божиќ сегашноста и ноќта на Вештерките подарок.Безусловна наплата гаранција : Ако не сте задоволни со оваа точка од која било причина, ние веднаш ќе рефундирање на куповната цена.Сакате да направите вашите нокти да изгледаат мазна, lustrous и убава?Ги користат нашите нокти датотека за да го сфати тоа!Карактеристики : 1. Направени од високо квалитетен материјал, кој е издржлив, здрава и практични. 2. Лесна, компактна големина и практично да се стави во вашиот козметички торба, што ќе ви овозможи да го користите во секое време и насекаде. 3. Двојна намена, комбинира фина и груба пескарење страни кои може да мелење ноктите вашата желба форма и да ги направи мазна. 4. Создава и да остава мека и мазна завршница. 5. 5pcs сет, различен облик и големина, на состанокот на разни побарувачката. 6. Погоден за професионална употреба или домашна употреба.Карактеристики : Материјал : Emery + Пластични Боја : Како Слики Покаже Големина : прибл. 17.9 * 2.8 cm / 7.1 * 1.1 инчен Пакет Тежина : 57g Тип : Нокти Датотека Количина : 5pc/Set Нокти Датотека Пакет листата : 5 Pcs/Set Нокти Датотека.

R

Им се допаѓа и на купувачите