.

.

Прекрасна Цртан филм Мачки Дома Декоративни Нерѓосувачки Челик Закачалка Прстени,Туш Завеса Куки за Бања, Спална соба, Дневна Соба,Поставен на 12

Прекрасна Цртан филм Мачки Дома Декоративни Нерѓосувачки Челик Закачалка Прстени,Туш Завеса Куки за Бања, Спална

DEN 623.76
Износ

ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : Нашиот Производ Е Составен Од Смола И Нерѓосувачки Челик Материјали,А На Површината Е Направен Од Кристално Стакло, Која Е Многу Издржливи,Згора на тоа, Тоа Е исто Така Многу Отпорни Да ' Рѓа.ГОЛЕМИНА : Кристално Стакло Дијаметар од Околу 1.45 x1.45 Во(3.7 x3.7cm).Кука Дијаметар Е Околу 1.1 Во Нашите Туш Завеса Куки Се Погодни За Прачка Од 0.3 Во 1.1 Во(8-28mm) Дијаметар.ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА : Само Рака Туш Завеса Куки се Одржи Безбедно На Директно Или Криви Туш Завеса Прачки.ОДЛИЧНА ДЕКОРАЦИЈА : Нашата Туш Завеса Куките Се Печатени Со Изразита Слики, Кои Не Само што Имаат Практични Функции,Но исто Така Имаат и Декоративна Функција Која Може да им Даде на Вашиот Дом а Светкавиот Нов Изглед!.СЕТ ОД 12 : се Продаваат Како збир На 12.Ако Имате Било Какви Прашања,Ве Молиме Слободно Контактирајте Со Нас, Ние Ќе Го Реши Проблемот За Вас Како Е Можно Поскоро.Дали сте во потрага за капење завеса кука дека ви се допаѓа?Не само практични туку исто така убави.Видови на уникатен дизајн за да бидете сигурни дека секој може да го најдете вашиот омилен туш завеса hooks Distinctive дизајн може да ги красат вашиот туш род и купатило и направи вашиот дом а светкавиот нов изглед!Нашите туш завеса кука е составен од смола и нерѓосувачки челик материјали,а на површината е направен од кристално стакло, што е многу издржлив и анти - ' рѓа.Кристално стакло дијаметар од околу 1.45 x1.45 Во(3.7 x3.7cm).кука дијаметар е околу 1.1 Во нашите туш завеса куки се погодни за прачка од 0.3 Во 1.1 Во(8-28mm) дијаметар.12 Компјутери се вклучени и нашиот производ е лесно да се инсталира.Ако ви се допаѓа, да не го пропуштите.

R

Им се допаѓа и на купувачите