.

.

THEORIE Marula Шампон клима уред Поставување на Контролите Frizz & Smooths Косата со Marula Масло, Sea Buckthorn Нафта & Грозје Семе Масло, Сулфат-Бесплатно, Глутен-Бесплатно, Погоден за С?

THEORIE Marula Шампон клима уред Поставување на Контролите Frizz & Smooths Косата со Marula Масло, Sea Buckthorn

DEN 1176.00
Износ

КАРАКТЕРИСТИЧЕН МИРИС деликатна флорални melange на рози и розова carnation спарени јасни бергамот, проследено со богата белешки од cedar и сандаловина.КОРИСТ ја задржува влагата и дава храна за косата е да се управува и здрави.ПРЕМИУМ ПРИРОДНИ СОСТОЈКИ : Marula Масло, Жалфија Масло, Argan Масло, Sea Buckthorn Масло, и Грозје Семе Масло даваат бујна хидратација да уморни tresses.Го ПРАВИ ГОЛЕМ ДАР без разлика Дали сте во потрага да ја расипам себе, или на мажи и жени во вашиот живот, најдобрите подароци се често мали секојдневен луксуз ние не се размислува за лекување на себе си да.Нашите престиж линија на производи за коса и тело се еднакви делови уживање и практични.Подарок на уживање тие ќе всушност употреба!.ПРОФЕСИОНАЛНИ РЕЗУЛТАТИ Дизајниран како две чекор процес кој обезбедува оптимални резултати, тоа е охрабрен THEORIE е Marula Масло Шампон и Балсам се користат како збир.Зачувај 5% кога сте се занесе во двете.Theorie Marula Масло Мазнење Шампон & клима уред delicately очисти нечистотии, вишокот на нафта и производи start-up додека rehabilitating косата со репаративните моќ на Marula масло.Без сулфати уште богата со хранливи материи, штетата е исцели, и frizz е запечатен со влага да се трансформира frizz во мека, мазна свила дека е полн со светлосен живот и стил.Се подигнат огромна корист на Marula масло.Берат од Marula дрво мајчин за Африка, тоа е хидратантна, својства, кои не се пречка до порите.Масло на природната хидратација и витамини им овозможи на луѓето на сите типови коса да уживаат мазна и свиленкаста коса без куцам или мрсна својства на други масла.

R

Им се допаѓа и на купувачите