.

.

Б+W 86mm Јасно со Мулти-Отпорни Слој (007M)

Б+W 86mm Јасно со Мулти-Отпорни Слој (007M)

DEN 2010.48
Износ

Овој филтер ги користи нашите стандардни Б+W F-Pro филтер планината, која има пред додаток тема и е изработен од месинг.MRC со Б+W не само што не е извонредно ефективен повеќе слој на кожата, тоа е, исто така, потешко од стакло, така што тоа ги штити филтри од гребнатини, и тоа е, исто така, водата и нечистотијата отвратителен, на тој начин олеснувањето на филтерот за одржување.Произведени од Водата-Бело Schott Стакло.

R

Им се допаѓа и на купувачите