.

.

REALFINE Очила за Чистење Облека, Безбедно на Сите Eyeglass, Леќи на Камерата и на Електронските Екрани ,Не-Нула Микрофибер Крпа за Чистење (6 Парчиња)

REALFINE Очила за Чистење Облека, Безбедно на Сите Eyeglass, Леќи на Камерата и на Електронските Екрани

DEN 239.76
Износ

【СИЛНА ЧИСТА ЕНЕРГИЈА】Брзо и лесно се апсорбира и ги отстранува прашината, масло, smudges, отпечатоци од прсти и нечистотија.Совршен за наочари,леќи на камерата и електроника екрани, вклучувајќи лаптоп, таблет компјутер, паметен телефон, дигитален монитор, автомобил touch екрани, исто така, чисти накит, часовници и фото опрема .Ќе ви се допаднат нашите очила почиста облека и ние гарантираме тоа. 【100% БЕЗБЕДНО ДА се КОРИСТИ】Исклучително мека микрофибер крпи чисти без хемикалии.REALFINE крпа 100% безбедно да се користи на сите камерата леќи и деликатна површини без ризик од штета.Остава без гребнатини, ленти, знаци, или lint. 【ДОЛГОТРАЈНИ】REALFINE ткаенина за чистење на леќите се обновливи и перат.Рака мие и се исуши REALFINE очила почиста облека да го донесе назад кон нови.Пакет вклучува шест 6x7 инчен (15x18cm) премија очила за чистење Облека ( Црно-2 Компјутери, Светло Сива-2 Компјутери, Бело-2 Парчиња). 【ЛЕСНО ДА се НОСАТ】Секој пакет на REALFINE микрофибер големи ткаенина за чистење доаѓа во своите polybag, така што тие се секогаш како нова и е подготвен за користење.Тоа е погодно да се носите во вашиот џеб, чанта, чанта,ранец, и каде што ќе треба за тоа подготвени употреба. 【REALFINE ВЕТУВАЊЕ】REALFINE има 18 Години искуство во микрофибер крпа за чистење производство,ние секогаш се стремиме да се произведе професионални микрофибер за вас !.REALFINE очила почиста крпа направен од висок квалитет на мека микрофибер материјали , може да се чисти сè побрзо, полесно и подобро.Безбедно на сите вашите скапоцени површини, Без хемиски вклучени.Совршен за бришење на вашите очила, мобилни телефони, накит,паметни телефони, камерата леќи, накит , огледала и повеќе.REALFINE Очила ткаенина за чистење се супер издржлив и може да се користи стотици пати со соодветна грижа.Рака изми само во топла вода.Без детергент.Се исуши само .Купи REALFINE крпа и уживајте во најдобрите леќа чистење искуство .Ќе ги сакам и ние гарантираме тоа.Секој од нашите производи беше внимателно се проверуваат пред испраќање.Ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт.Вашиот 100% задоволително е најдобра мотивација за нас.

R

Им се допаѓа и на купувачите