.

.

COLZER Мали Воздух Purifiers Постојан Филтер за Дома, Воздушен за Соба До 350 Квадратни стапки, Паметни Освежувачи на Воздух за Маса со LED Светло, Свеж Воздух Системи Без Заме

COLZER Мали Воздух Purifiers Постојан Филтер за Дома, Воздушен за Соба До 350 Квадратни стапки, Паметни Освежувачи

DEN 1199.76
Износ

Мултифункционален прочистувач на воздух : Со 60 CFM, LED Прочистувач на Воздухот се Прочисти Воздухот до 350 Квадратни Ft Соба.COLZER мали прочистувач на воздухот е 3 чистење на брзини и 2 користење на владата (ниска, средна, висока брзина, автоматски и sleep mode).Вреди да се спомне дека ова е уште една маса светилка, можете да ја прилагодите светлината слободно.Силна Електронски филтер : Со електронски филтер, на COLZER прочистувач на воздухот го прави воздухот носат негативни висок напон статички електрицитет.И ја ослободува позитивната висок напон електростатско адсорпција, кои можат ефикасно да adsorb прашина.Долго користење на живот : во Споредба со традиционалните филтер, прочистување на големи честички ќе го блокира густина дупки на површината на филтерот.Па тоа треба да се заменуваат на секои три месеци.Електронски филтер има животен век до пет години, и нема потреба за замена на филтер.Во реално време на квалитетот на воздухот детекција : LED-прочистувач на воздухот може да sensitively прикажување на квалитетот на воздухот во реално време.Кога PM2.5≤35, квалитетот на воздухот е добро, и сини LED дисплеј.Кога PM2.5≥115, постои сериозна загадување на воздухот, и LED прикажува црвена.Супер Удобен и Корисни : Мали прочистувач на воздухот може да биде лесно поврзан со лаптоп или било USB приклучок.Вреди да се спомне дека можете исто така да го користите за во автомобил.COLZER мулти-напојување технологија работи на ултра-ниска струја, со ниско ниво на звук, но силен ефект.Прочистувач на воздух помина CE и препораките на FCC за сертификација.Оваа прочистувач на воздухот не е продаден во Калифорнија. 1. Прочистување на воздухот, усвојување на електронски филтер систем + низок воздушен отпор, силни перформанси. 2. Нема потреба да го замени електронски филтер, тоа може да се рециклираат. 3. Три-брзо прочистување циркулација на воздухот, со користење на циркулацијата на воздух технологија ефикасно да се прочисти воздухот. 4. LED воздух детекција , во реално време се прикаже на чувствителност и свесност, безбедно чувари на вашето здравје. 5. Око-заштита маса светилка, два начини, со користење на допир-чувствителни, се приспособат на соодветна температура на бојата според различни возрасти/очи/околини за да се задоволат различните потреби. 6. Донесува моќен променлива фреквенција мотор, силен ветар и тивко. 7. Персоналните времето на чекање, да уживате во свеж воздух, како ви се допаѓа. 8. High-definition екранот во реално време приказ на времето и опрема, број, допрете го прекинувачот, уживајте во свежиот воздух и во секое време. 9. USB интерфејс е многу енергија-заштеда на енергија и може да се поврзани со некоја моќ банка, адаптер, лаптоп, и напојување за полнење.

R

Им се допаѓа и на купувачите