.

.

Wedong Фолија Помине Уметност Чип Сјајот, 12 Кутии Фолија Помине Сјајот Злато Сребро Бакар Помине Paillette Чип за Помине Уметност DIY Фолија Декорација

Wedong Фолија Помине Уметност Чип Сјајот, 12 Кутии Фолија Помине Сјајот Злато Сребро Бакар Помине Paillette

DEN 239.76
Износ

Високо-квалитетни Материјали : Изработени од мек, калај хартија, светла и симпатична, лесно да се солза во различни форми.Количина : 4 различни бои, вклучувајќи злато, сребро, злато се зголеми, виножито бакар. 3 кутии од секоја боја, 12 кутии вкупно.Преносни : Независни пакување дизајн решава проблеми кои може да бидат предизвикани од страна на мешање на различни бои заедно, и капакот е добро запечатени за лесно носење.Лесен за користење : се Применува на sequins за нокти или на други места да бидат декорирани со помош на пинцета.Добра адхезија.Примена : Идеален за декорација на ноктите или креативни шминка, направи повеќе убави.Карактеристики : Материјал : foil Color : 4 colors Package Вклучува : 12 Кутии Фолија Помине Glitter You Ќе Љубов Нашата Фолија Помине Glitter1. Опремени со посебна пластична кутија, лесен за користење, носење и чување, нема потреба да се грижите за косата, со отпад.2. Погоден за професионална употреба или домашна употреба.Се користи и со обичен лак и доградба на акрилни нокти полски, тоа е многу лесен и не е лесно да се скрши.3. Не само што може да се применува лак, но исто така можете да се меша со ништо друго, како што се сликарството, керамика или било DIY работа.4.Ние сакаме нашите клиенти,ако имате било какви прашања,љубезно ве молиме слободно контактирајте со нас,ние ќе се потрудиме да ви помогнат да се реши тоа.

R

Им се допаѓа и на купувачите