.

.

JBL Полнење 4 Преносни Водоотпорен Безжична Bluetooth Звучник Пакет со divvi! Полнење 4 Заштитна Hardshell Случај - Зелена

JBL Полнење 4 Преносни Водоотпорен Безжична Bluetooth Звучник Пакет со divvi! Полнење 4 Заштитна Hardshell

DEN 3359.76
Износ

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .Овој пакет ги вклучува (1) JBL Полнење 4 Преносни Водоотпорен Безжична Bluetooth Звучници и (1) divvi!Полнење 4 Заштитна Hardshell Случај.Безжично да се поврзете до 2 паметни телефони или таблети на звучникот и да се врти уживање во моќниот звук.Вграден-на полнење Li-ion 7500m Ah батеријата поддржува до 20 часа на изведба и трошоци вашиот уред преку USB порта. - Ја преземе контролата 4 на плажа или на базен, без да се грижиш за spills или дури и submersion во вода. *Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ предвид* - На JBL Полнење 4 НЕ содржи USB ѕид адаптер.Случај : ЕВА Пена Телото се заштитува JBL Полнење 4 Говорник - Меки кадифени поставата со најлон рака лулка - Складирање оддел држи додатоци уредно организирани - Сина Патент со две повлекува зацврсти случај брзо.Игра и Полнење Endlessly Introducing на JBL Полнење 4 преносни Bluetooth звучници со целосен спектар, моќен звук и вградена енергија банка да ја полните вашата уреди.Тоа карактеристики на комерцијален развиена возачот и две JBL бас радијатори дека се интензивираат звук со силна длабок бас.Високиот капацитет 7500m Ah батерија Li-ion батерија обезбедува до 20 часа на изведба.Претседателот носи лесен USB полнење излезе за брзо полнење на вашите уреди, како што се вашиот паметен телефон, така што никогаш нема да се кандидира надвор од моќта повторно.Цената 4 карактеристики на солиден дизајн, IPX7 водоотпорен оценет надворешноста и доаѓа во пакет на кул бои.Заедно со JBL Поврзете+ тоа може да безжично линк за повеќе од 100 JBL Поврзете+ от говорници за да го подигнете вашето слушање искуство.Безжична Bluetooth Streaming Wirelessly поврзете до 2 паметни телефони или таблети на звучникот и да се врти уживање во моќниот звук.20 Часови на Playtime Built-во батерија Li-ion 7500m Ah батеријата поддржува до 20 часа на изведба и трошоци вашиот уред преку USB порта.IPX7 Waterproof Take Полнење 4 на плажа или на базен, без да се грижиш за spills или дури и submersion во вода.*Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ предвид* - На JBL Полнење 4 НЕ содржи USB ѕид адаптер.divvi!Hardshell Case Keeping на ПОЛНЕЊЕ 4 звучници blemmish бесплатно е лесно како ставање на пантофли.divvi!hardshell случај линии внатрешна обвивка со меки кадифени надеж дека нема да остави белег.Безбедна говорникот со еластична бенд одржување на говорникот snuggly во место.На ЕВА пена тело ја штити вашата музика од преземање на удари и модринки од се прошетаат.

R

Им се допаѓа и на купувачите