.

.

EuisdanAA М8 Закачалка Завртки Должина 3-1/8(79mm) Двоен на Чело Завртки Само-Прислушување Завртки 8мм Дрво Заеднички Мебел Нозе 8pcs(Pernos де suspensión М8 Longitud 3-1/8 (79 mm) Pernos де doble cabeza T

EuisdanAA М8 Закачалка Завртки Должина 3-1/8(79mm) Двоен на Чело Завртки Само-Прислушување Завртки 8мм Дрво

DEN 275.76
Износ

Навој Дијаметар : М8(Машина завртка); 8mm / 0.31"(Дрво завртка); Вкупната Должина на : 79mm / 3.11".Дрво Завртка Тема Должина : 35mm / 1.38"; Машина Завртка Тема Должина : 25мм / 0.98".Материјал : Јаглероден Челик конструкција со сино бели цинк позлатен, обезбедува одлична отпорност на корозија и antirust способност за долг животен век.Предност : Идеален за дрвен мебел jointing.Дрво завртка тема на едниот крај и машина завртка тема на другиот крај.(Ventaja : Идеален став ла unión de muebles де madera.Rosca de madera en он extremo y rosca de máquina en el otro extremo.Апликации : Железо мебел, отворено мебел, апарати за домаќинство мебел, скали пост, дрвени парапет, цврсто дрво мебел, прилагодено на мебел, канцелариски мебел.(Aplicaciones : muebles де hierro, muebles де надворешноста, muebles para el hogar, postes де escaleras, barandillas де madera, muebles де madera maciza, muebles на medida, muebles oficina de.Euisdan AA М8 Закачалка Завртки Должина 3-1/8"(79mm) Двоен на Чело Завртки Само-Прислушување Завртки 8мм Дрво Заеднички Мебел Нозе 8pcs Euisdan AA : Нашата група е составена од фабриките во Азија кои произведуваат ОЕМ и резервни потрошувачки производи.Ние веруваме во ФАБРИКА ДИРЕКТНИ набавки.Нашата мисија е да овозможи Пониски Цени и Подобар Квалитет за потрошувачите и дистрибутерите секаде, секогаш.Ние се изврши извори, контрола на квалитет, како и исполнување.Ние се стремиме да се осигураме дека нашите производи се сигурни, ажурирани и дека нашите трансакции се непречено и брзо.Ние сме во позиција да ви донесе најновите потрошувачки електронски производи и додатоци на глобално ниво и деноноќно.Двојно Заврши Screwsare само-прислушување дрво теми на крајот, кои може да бидат директно заклучен во на меки материјали (дрво).На другиот крај е механички нишка, која може да биде заклучена со лешник.Поради својата едноставна инсталација, добра прикривање, и голема сила, тоа е многу популарна со клиентите.Answer : ___________________________ Note : 1. Изберете големина, рамна положба, и стил според потребите на инсталација во времето на купување.Постојат некои грешки поради рачни мерења на локации, но тоа нема да влијае на нејзината употреба.2. Механички навој крај (рамен крајот) не може да се погоди енергично со чекан, како што тоа ќе го направи тема и да станат неупотребливи.Опис на Spanish Pernos де suspensión М8 Longitud 3-1 / 8" (79 mm) Pernos де doble cabeza Tornillo autorroscante 8 mm Junta де madera Patas де muebles 8 piezas Diámetro де ла rosca : М8 (tornillo де máquina); 8 mm / 0,31" (tornillo став madera); Longitud вкупно : 79 mm / 3,11"Longitud де ла rosca del tornillo де madera : 35 mm / 1,38"; Longitud де ла rosca del tornillo де ла máquina : 25 mm / 0,98"Материјал : Construcción де acero ал carbono един revestimiento де цинк бланко azul, proporciona una гран resistencia a la corrosión y capacidad antioxidante став una larga vida útil.Ventaja : Идеален став ла unión de muebles де madera.Rosca de madera en он extre.

R

Им се допаѓа и на купувачите