.

.

Некој Друг 2020 Година Изборни Демократ Републиканците Доналд Трамп Вино Стакло Шарм Пијат Маркер

Некој Друг 2020 Година Изборни Демократ Републиканците Доналд Трамп Вино Стакло Шарм Пијат Маркер

DEN 215.76
Износ

Како уникатни, како што е функционален, овој супер прекрасно вино/пијат шарм ќе додадете pizzazz да било се заедно.Изберете од стотици и стотици дизајни и теми во нашата друг производ огласи да ги додадете во вашата колекција, или да одговара на секоја партија тема или сите ваши гости " интереси.Шармот dangles на метал приврзаност и придава лесно да било произлегоа стакло.Доаѓа со смола-на врвот дизајн на двете страни на шарм.Жал ми е, вино не е вклучена.Изработени од метал.Приближната големина на шарм е 0.6" (15mm) во дијаметар.Сите креативни внатрешни дизајни се применуваат.Со други зборови нелиценциран.На Графика и Повеќе информации за производот.За Производот : Како уникатни, како што е функционален, овој супер прекрасно вино/пијат шарм ќе додадете pizzazz да било добиете-заедно!Оваа шарм е продаваат поединечно.Изберете од стотици и стотици дизајни и теми во нашата друг производ огласи да ги додадете во вашата колекција, или да одговара на секоја партија тема или сите ваши гости " интереси.Жал ми е, вино не е вклучена. : -) Доаѓа со смола-на врвот дизајн на двете страни на метал шарм.Шармот dangles на метал приврзаност и придава лесно да било произлегоа стакло.Приближната големина на шарм е 0.6" (15mm) во дијаметар.За Дизајнот : За оние кои бараат за алтернативна..секоја алтернатива во 2020 година.

R

Им се допаѓа и на купувачите