.

.

Оган Extinguisher Внатре Знаци Налепници – 4 Пакет 8x3 Инчен – Премија самолепливи Винил, Ламинат за Крајна УВ, Времето, Нула, Вода и Згаснат Отпор, Внатрешна и Надворешна

Оган Extinguisher Внатре Знаци Налепници – 4 Пакет 8x3 Инчен – Премија самолепливи Винил, Ламинат за Крајна

DEN 190.80
Износ

ВИДЛИВО ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ СОВРШЕН ИНФОРМАЦИИ НА ВАШИОТ ОГАН EXTINGUISHER ВНАТРЕ – осигурајте се дека луѓето со користење на вашите објекти знаат имате оган extinguishers внатре, бидејќи секој бизнис, статистика, или местото треба оган безбедност, и бидејќи Оган extinguishers се бескорисни ако тие жаргон се наоѓа y, објавување на знак кој јасно покажува што има оган extinguishers внатрешноста е од критично значење за безбедноста и благосостојбата на сите околу.УЛТРА ТРАЈНИ ПРЕМИУМ ВИНИЛ НАЛЕПНИЦИ - Направени со LG Hausys Високи перформанси одделение винил, печатени со состојбата на техниката на машини и долготрајни мастила со додадена УВ сјајни заштитна 4 Мили overlaminate да се создаде водоотпорен, водоотпорна, гребење и УВ отпорни знаци, дека НЕМА да ИЗБЛЕДИ и трае најмалку 5 години, на отворено, дури и повеќе во затворени простории.СУПЕР ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА.Нашите високо-перформанси Налепници СЕ долготраен и отпорен на временските услови, триење и абење.Тие, исто така се водат и се во согласност лесно и отстрани чисто без лепило остатоци.Ние ви препорачуваме да темелно се чисти супстрат за да се отстранат сите остатоци, маст, или силиконски пред примена на налепница.Работи одлично на рамни површини, како што се вашиот прозорец, ѕид, на врата.Обезбедува одлична видливост од фер далечина.ВИСОК КОНТРАСТ БОИ, супер храбар фонтови, и едноставна графика за да стигнат до окото фаќање и големо влијание на комуникација, овој високо видливи знаци направи знаат имате оган extinguisher внатре.Овие 8 инчи од 3 инчи налепница има црвени букви и бела позадина максимизирање на видливост во било која површина.Вклучува : 4 парчиња на Оган Extinguisher Налепница со Букви во Црвено и Позадината во Бела боја, Големина : 8 инчи ширина x 3 инчи висина.По купувањето, ние ќе ви испратиме мејл со прикачен PDF содржи инсталирате инструкции.Осигурете се дека луѓето со користење на вашите објекти знаат имате оган extinguishers внатре, бидејќи секој бизнис, канцеларија или местото треба оган безбедност и бидејќи оган extinguishers се бескорисни ако тие не можат да бидат лоцирани, објавување на знак кој јасно покажува што има оган extinguishers внатрешноста е од критично значење за безбедноста и благосостојбата на сите околу.Ултра трајни премиум винил налепници.Направени со LG Hausys високи перформанси одделение винил, печатени со состојбата на техниката на машини и долготрајни мастила со додадена УВ сјајни заштитна 4 мили overlaminate да се создаде водоотпорен, водоотпорна, гребење и УВ отпорни знаци, дека нема да избледи и трае најмалку 5 години, на отворено, дури и повеќе во затворени простории.Супер лесен за инсталација.Нашите високо-перформанси налепници се долготраен и отпорен на временските услови, триење и абење.Тие, исто така се водат и се во согласност лесно и отстрани чисто без лепило остатоци.Ние ви препорачуваме да темелно се чисти супстрат за да се отстранат сите остатоци, маст, или силиконски пред примена на налепница.Работи одлично на рамни површини, како што се вашиот windows, ѕидови, врати.Обезбедува одлична видливост од фер далечина.Супер храбар фонтови, и едноставна графика за да стигнат до окото фаќање и големо влијание на комуникација, овој високо видливи знаци направи знаат имате оган extinguisher внатре.Овие налепница има црвени букви и бела позадина позадина максимизирање на видливост во било која површина.Вклучува. 4 парчиња на оган extinguisher внатре налепница големина : 8 инчи ширина x 3 инчи висина.

R

Им се допаѓа и на купувачите