.

.

Брок Замена Возачи Моќ Страна Поглед Огледало Загрева Сигнал Компатибилен со 2014-2015 Оптима 876104C501 876104C510

Брок Замена Возачи Моќ Страна Поглед Огледало Загрева Сигнал Компатибилен со 2014-2015 Оптима 876104C501 876104C510

DEN 1613.28
Износ

Бренд нови резервни замена.Доаѓа во комплет и е подготвен да се инсталира.Дизајниран за да точно се совпаѓаат со вашето возило е оригинална огледало. 1-Година Ограничена Гаранција.Возачот Моќ земја-View Огледало(ВАЖНО) : огледало КАРАКТЕРИСТИКИ мора да бидат точно одговара со вашиот фабричките огледало со цел да инсталирате и да работат правилно.(ЗАБЕЛЕШКА) домување површината не е завршена.Мора да се наслика на објектот со цел да се совпаѓаат.КАРАКТЕРИСТИКИ - Моќ - со Топлина со Сигнал - Прирачник за Виткање - со Спремен-за-Боја Заврши - ИСКЛУЧУВА Слепа Точка Detection - со Огледало Стакло - со Станбен FITMENTAftermarket Замена Дел Компатибилен со : Оптима 2014 2015 година.

R

Им се допаѓа и на купувачите