.

.

Помине Уметност Графити Пенкало Цртање Сликарство Лагер Четка DIY Цвеќиња Совети Decors,Помине Уметност Сликарство Пенкало Брз Сува Акрилна Боја Графити Пенкало,Поми?

Помине Уметност Графити Пенкало Цртање Сликарство Лагер Четка DIY Цвеќиња Совети Decors,Помине Уметност Сликарство

DEN 225.36
Износ

【Брз Сува】Професионални акрилни бои, кој е брзо сува со дебели и чиста боја.Свртете на вашите идеи и имагинација во реалност, и дизајн на вашите нокти убаво, дури и со нула вештини.Ноктите пенкало е совршена алатка за лесно да заврши нокти задачи!. 【Лесен За Употреба】почетници и професионалци ќе љубов оваа помине пенкало.Па дури и целосна почетник може лесно да се користи за да направи прекрасни и око-фаќање на ноктите дизајни!. 【Удобно И Лесно Да се Одржи】Лесно да се одржи и да се применуваат, ова е одличен стартер за полнење за секој кој сака да скокаат во помине уметност!Можете да го користите да бидат многу креативни и помогне да се направи вашите нокти повеќе убави и привлечни. 【Мултифункционален Дизајн】Погоден за домашна употреба и професионални помине салони, тоа е многу погоден за правење на точки на ноктите, парична казна цртање, цвет сликарство, и шема дизајн. 【Широка Употреба】ноктите пенкало е погодна за гел за нокти, на доградба на акрилни нокти, природни нокти, итн.Тоа е добар помошник и DIY алатка за помине уметност дизајн.Совршен подарок за девојчиња. 1. Брз Сува : Професионални акрилни бои, кој е брзо сува со дебели и чиста боја.Свртете на вашите идеи и имагинација во реалност, и дизајн на вашите нокти убаво, дури и со нула вештини.Ноктите пенкало е совршена алатка за лесно да заврши нокти задачи! 2. Лесен За Користење : Двете почетници и професионалци ќе љубов оваа помине пенкало.Па дури и целосна почетник може лесно да се користи за да направи прекрасни и око-фаќање на ноктите дизајни! 3. Удобно И Лесно Да се Одржи : Лесно да се одржи и да се применуваат, ова е одличен стартер за полнење за секој кој сака да скокаат во помине уметност!Можете да го користите да бидат многу креативни и помогне да се направи вашите нокти повеќе убави и привлечни. 4. Мултифункционален Дизајн : Погоден за домашна употреба и професионални помине салони, тоа е многу погоден за правење на точки на ноктите, парична казна цртање, цвет сликарство, и шема дизајн. 5. Широк Спектар На Апликации : ноктите пенкало е погодна за гел за нокти, на доградба на акрилни нокти, природни нокти, итн.Тоа е добар помошник и DIY алатка за помине уметност дизајн.Опис : Материјал : акрилни бои, пластични Големина : за 13cm долго Боја/Стил : црна, златна, сребрена, бела Пакет се Вклучени : 1/ 4 x Помине Уметност Сликарство Пенкало Известување : Крај на боја може да биде малку поинаков од сликата, поради различни следи и светлосен ефект.Ве молиме овозможи 1-3cm отстапување се должи на рачно мерење.

R

Им се допаѓа и на купувачите