.

.

НАЈК Mens Легенда Кратко Sleeve Tee

НАЈК Mens Легенда Кратко Sleeve Tee

DEN 457.44
Износ

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Увезени.Заштитете се од сонце без разлика дали сте надвор пливање или истражување на плажа со овој Најк Легенда 2.0 Кратко Sleeve Tee.Редовно се вклопуваат е олеснето, но не и кален, и совршен за секоја активност.Дпи-ОДГОВАРА технологија фитили потење оддалеченост од телото и кон површината каде што тоа може да исчезне.Swoosh смело прикажан во горниот лев кош.Ажурирана верзија има повеќе спортски одговара за помалку одвлекување на вниманието.На Најк Легенда Tee е најдобро продаван атлетик кошула за причина!Ова удобно влага-wicking кошула има перформанси карактеристики, кои се сигурни да ги импресионираат.Премиум Дпи-ОДГОВАРА измислица ќе се повлече потење оддалеченост од вашето тело за да бидете сува, додека рамен шевовите се задржи иритација-бесплатно, како што се движат.Овој лесен тренинг кошула е одлично да се носат за време на секоја активност, и е мора да има за вашиот атлетик гардероба.Дпи-ОДГОВАРА ткаенина фитили пот подалеку и да ве држи сува и удобно Кратки ракави, rib екипажот вратот и дизајн на Станот-цвест изградба минимизира chafing Најк логото детали за автентичен стил Редовно одговара за било кој спорт или активност 100% Полиестер Увезени Превозот Забелешка : Превозот до Алјаска, Хаваи, PO Кутии и APO адреси не се достапни за оваа точка.

R

Им се допаѓа и на купувачите