.

.

Detex 03A628 03 ЕДЕН 628 Копче Повлече Повлече Алуминиум Заврши, Челик, Месинг, Нерѓосувачки Челик, Бронза

Detex 03A628 03 ЕДЕН 628 Копче Повлече Повлече Алуминиум Заврши, Челик, Месинг, Нерѓосувачки Челик, Бронза

DEN 2766.96
Износ

Се Повлече Плоча.Изградена за да биде како што се трајни како паника уреди.Тешки-должност скратува ќе се соочи со тешка употреба и злоупотреба.Овие скратува може да се користи на V40 Серија rim и V50 Серија SVR.Надвор скратува се обезбеди безбедност за сите видови на инсталации.Изградена за да биде како што се трајни како паника уреди, овие тешки-должност скратува ќе се соочи со тешка употреба и злоупотреба.На разноврсна дизајн на скратува, во комбинација со уред за монтажа плоча, прави да се менува функциите едноставно како замена надвор уреденост.Ова лесно може да се направи без отстранување на излезот уред од вратата.Овие скратува може да се користи на V40 Серија rim и V50 Серија вертикална површина Прачки.

R

Им се допаѓа и на купувачите