.

.

OKJNHG Психоделичен Хипи Преголеми Маскирани Ќебе Shawl Заврши Топлата Наметка Кејп Качулка Возрасни white5 51x59 инчен

OKJNHG Психоделичен Хипи Преголеми Маскирани Ќебе Shawl Заврши Топлата Наметка Кејп Качулка Возрасни white5

DEN 718.32
Износ

【Удобен Мека Ткаенина】100% superfine влакна.coralline кадифе.супер меки.висок квалитет.издржливи.пренослив.Тоа е навремено отпорни и не-пролевање својства.луѓето кои се алергични или чувствителна кожа може да се користи премногу. 【Маскирани Ќебе големина】Тоа имаат Две димензии 130 * 150cm / 150 * 200cm за да изберете.Можете да го носат на глава покривка на вашата глава.кој ќе не влечете на теренот.Можете да изберат правото ќебе според вашата висина. 【Мулти-функционални качулка ќебиња】 Студија.Спиењето.Притискам.Камп.Играат Игри И Да Се Нап. 【Совршен Подарок】топла Божиќ подароци за дете.тинејџерите.семејство.пријатели.соработници и службеници во зима.Мулти-функционални погоден за носене качулка ќебиња кои може да се користи за кревети.софи.патување. 【Лесно да се Исчисти&се Грижи】Машина за миење ладно.собори сува на ниска топлина.Избегне директна топлина.Не користите кајгана.Материјал : Направен Од Анти-Pilling Руно За Поголема Удобност И Топлина.Големина На : Не Постојат Две Големини За Да Изберете Од.130 * 150cm / 150 * 200cm Погоден За Деца, Возрасни, Родители и баби И Дедовци!Карактеристики : Не Апсорбира Влага.Лесен И Издржливи, Тоа Може Да Биде Compactly Укината.Маскирани Дизајн, Нема Да Се Повлечете Во Земјата.Миење : Машина Или Рака Мие, Брзо Сушење, Лесно Да Се Грижи, Трајни, Не Се Користи Кајгана.

R

Им се допаѓа и на купувачите