.

.

Свадба Перница сет, Свадба Свеќи, Свадба Фаворизира, Свадба Кутија за карти (Сребрена боја на слонова коска, Мали Перница)

Свадба Перница сет, Свадба Свеќи, Свадба Фаворизира, Свадба Кутија за карти (Сребрена боја на слонова коска,

DEN 1416.00
Износ

Материјал : Сатен.Детали се внимателно рака поставени.совршен свадба подарок.Перници се 20x20 инчен, Мали Перница 13x10 инч.Фотографија на албумот е 12x12 инчен Кутија за карти, тоа 18x10 inc и гости кутија 10x7 инч.Имаме различни бои за да изберете од, на барање.На Забелешка на Продавачот, ги споделите со нас на боја за вашата платно и боја на крои "Примарна Боја-Сина", "Средно Боја-Злато".Секој сет ќе бидат направени да нарачате, откако уплата, ние го започне процесот, ако имате било какви промени дозволете ни да знаеме како е можно поскоро и ние може да се разговара за тоа. **Целосен Сет на 8 предмети** 1. Голема Перница Сет (2) 2. Фото албум 3. Мали перница (1) 4. Гостин книга 5. Библијата во шпански 6. Шампањ Toasting Флејта на 2 и Торта Серверот 7. Картичка Подарок Кутија/Картичка Кутија/Пари Кутија Носителот 8. Единство Свеќи **Половина сет (5 Предмети)** 1. Перница Сетови (2) 2. Кутија За Карти 3. Фото албум 4. Гостин книга 5. Библијата (Шпански) **Мал Сет** 1. Перница Сет (2) 2. Шампањ Toasting Флејта на 2/Торта Сервери 3. Фото Албум 4. Библијата (Шпански).

R

Им се допаѓа и на купувачите