.

.

Holibanna 2 Парчиња Рака Бел Училиште Бел Повик Услуга Бел Божиќ Рачни Чај Канцеларија Биро Бел Прстен

Holibanna 2 Парчиња Рака Бел Училиште Бел Повик Услуга Бел Божиќ Рачни Чај Канцеларија Биро Бел Прстен

DEN 215.76
Износ

Ергономски се справи со е удобно да зафат, тоа не е лесно да падне.Голема и корисни декорација за луѓе кои се облекуваат како Дедо Мраз.Со долго, црна рачка, оваа рака бел е идеален за постари лица, лицата со инвалидитет, или било кој прима грижа.Тоа може да се користи во училиште, дома, хотел и Божиќ партија да се создаде фестивалска атмосфера.Направени од полиран метал, тоа е многу светлина, здрав и лесен за користење, елегантни и изгледа одлично.Карактеристики - Боја : Златна & сребро - Материјал : Метал.- Големина : 6.5 х 6.5 х 12cm Package Including2 x Рака Ѕвона.

R

Им се допаѓа и на купувачите