.

.

30 Вати Оригиналниот SUDSKI Пиво Носителот & Wine Носителот | Преносни Туш Пијат Чаша Носителот за Сите Конзервирана Пиво и Вино | Патентиран Силикони Пијат Носители

30 Вати Оригиналниот SUDSKI Пиво Носителот & Wine Носителот | Преносни Туш Пијат Чаша Носителот за Сите Конзервирана

DEN 552.00
Износ

ОРИГИНАЛНИОТ SUDSKI ОД 30 ВАТИ : Нема вшмукување чаши, лепила или ѕид месеци се потребни.Нема да ја напушти која и да остатоците зад себе, или.На Силиконски костец безбедно да сјајни површини како што се стакло, огледало, мермер, метал, сјајна плочка и ламинатни користење на патентиран потпора на технологијата.Дека е во право, ЗАШТИТЕНО.ИНСТАЛАЦИЈАТА не Е толку ЛЕСНО КАКО МИЕЊЕ на ПРЕДНИ ДЕЛОВИ : Отстраните некоја заштитна фолија од назад и планината за да се сува површина, мазна воздушни меури, се чека 24 часа, а потоа сте подготвени за да се добие туш партија започна.ДОДАДЕТЕ за ДА ви ОДГОВАРА на РАСПОЛОЖЕНИЕТО : се Движат вашиот SUDSKI е исто толку лесно.Едноставно тргни го на ѕидот и држи каде што се чувствува во право.Ќе мора да почека уште 24 часа, иако, па бидете сигурни дека за време тоа право.ДИЗАЈНИРАН од СТРАНА на BRAINY ИНЖЕНЕРИ : Револуционер дренажниот систем користи дупки на дното за да се задржи вашата СКИ Е од полнење со вода.Тоа е причината зошто тие го прават големи долари.ДАРОТ ШТО го ДРЖИ НА ДАВАЊЕ : неверојатно внимателен избор за КОКТЕЛ работам во вашиот живот.Тие ќе бидат на размислување, што речиси секое време тие се пиење пиво впива влажни и гол.Место на СТАНОТ, СЈАЈНА, и СУВА површина.Се чека 24 ЧАСА пред употреба.Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ на ум : Овој производ не е наменет за употреба на камен и други unglazed плочки.Контрола се работи најдобро за мазна, стакло-како површини.Револуционерен простор-годишна возраст сопствен систем за одводнување спречува туш вода или spillage израстоци.Не вшмукување чаши, лепила или ѕид месеци се потребни, и тоа нема да ја напушти која и да остатоците зад себе.На силиконски безбедно костец да сјајни површини како што се стакло, огледало, мермер, метал, сјајна, плочки, и ламинатни користење патентирана технологија.Има една чаша вино корисна, каде што сакате тоа : Seafoam платформа наменета за користење во близина на jacuzzies, сауни, канцеларија бањи, граѓа дворови, црквата pews, стопанската Комора на состаноци, или моторни санки ветробрани.

R

Им се допаѓа и на купувачите