.

.

Премиум Квалитет Ќебе Складирање Кеси - Облека Складирање Торба Организаторот за , Облека , Утешители и Постелнината Групи - Пластовидно со Патентите - Јасно Прозор?

Премиум Квалитет Ќебе Складирање Кеси - Облека Складирање Торба Организаторот за , Облека , Утешители и Постелнината

DEN 840.00
Износ

【НАДГРАДИ ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛОТ】100% БЕЗ МИРИС ОКСФОРД ТКАЕНИНА.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ - Дома се Зголеми, ние се гордееме со создавање на премиум-одделение Ќебе Складирање Кеси за организирање од тешки-должност, високо-квалитетни дебели Оксфорд ткаенина.Нашите организаторите двоен како пренослив плакарот за кампување, се движат, или на патување.МУЛТИ-ЦЕЛ - Нашата Количка за садовите за складирање мерка 24" x 16" x 12" (Секој) и може да се користи како облека организаторите, или да ги ставите нешто од ќебиња и играчки за додатоци и занаети.Овие разноврсна облека, торби ви помогне да ги задржи вашиот дом, плакари и лични простори организира уредно.ЕФИКАСЕН - простор-заштеда на дизајн на нашата облека за складирање на организаторите е компактен, преносни, и пластовидно, што значи дека може да ги задржи под креветот, во вашиот таванот, или во ходникот или спалната соба плакарот, додека зачувување на вредни простор за оптимална организација.ИЗДРЖЛИВИ - Секој плакар организатор е направена со подебели, повеќе еластични премиум Оксфорд ткаенина.Овие кутии за складирање со рачки функција засилен крои за да се обезбеди лесно пакување, транспорт и живеење.ВПЕЧАТЛИВ ДИЗАЈН - Home Зголеми облека totes за складирање имаат двојна патентите, транспарентни пред мрежа за windows smart идентификација на содржината, па дури и мала етикета џеб долу десно.Тоа е време да ги зачувате вашите џемпери и јакни за летото?Дали треба да безбедно чување свежо изми ќебиња или утешители?Не гледам подалеку од нашите исклучителни складирање и кеси.Содржи постелнина, облека, играчки или други essentials безбедно и удобно.Нашите организирање на контејнери се совршени за на колеџ домови и станови каде просторот е ограничен.Совршен чување на одделение за празник украси.Имајте слични предмети заедно и уредно означени, така што кога ќе бидете подготвени да ги користат, тие се чисти, добро сочувана, и свежо.Организирање на вашиот плакар од врвот до дното никогаш не било полесно.Дома се Зголеми ви дава алатки треба да започнете.Нашите разноврсна садовите за складирање се лесен-за-користење.Не ви се потребни скапи, професионални организаторот.Овој DIY проект никогаш не бил поедноставен.Стручно се дизајнирани со транспарентни прозорци, така што лесно може да се препознае содржината.Не сомневајќи се потребни или отворање само за да види што има внатре.Магацинот на врвот на секоја друга и етикетата за максимална организација и идентификација.Откако ќе го чуваат вашиот саканите ставки, можете уредно магацинот за крајната организациска алатка.Не се постави со нередот кој може да се создаде еден дисфункционален средина.Нашите пластовидно, простор за заштеда на чување кеси не само што ќе ви помогне да се зголеми и да се даде приоритет на вашиот живот, тие ќе ја унапреди продуктивноста и ослободи вашето време за повеќе пријатно определба.

R

Им се допаѓа и на купувачите