.

.

Darice Втиснување Папка, 4.25 од 5.75-Инчен, Birdcages

Darice Втиснување Папка, 4.25 од 5.75-Инчен, Birdcages

DEN 92.16
Износ

Додавање на текстура и стил на вашата хартија и cardstock проекти со Darice е втиснување папка.Секој пакет содржи една папка.Достапни во различни дизајни : секој се продава одделно.DARICE-Втиснување Папка.Додавање на текстура и стил на вашата хартија и cardstock проекти со Darice е втиснување папка!Папката мерки 5-3/4x4-1/4 Инчи и ќе одговара на повеќето втиснување машини.Секој пакет содржи една папка.Достапни во различни дизајни : секој се продава одделно.Увезени.

R

Им се допаѓа и на купувачите