.

.

Термичка Хартија Ingenico ICT250-Безконтактни (100 Ролни)

Термичка Хартија Ingenico ICT250-Безконтактни (100 Ролни)

DEN 575.76
Износ

Sticiry Хартија 2 1/4 X 50 Термичка Хартија во Ролни 50/кс.Над 5 година сликата живот, Термичка Хартија во Ролни BPA Free. 2 1/4 x 1 3/8 x 50ft, Внатрешното Јадро дијаметар 1/2 Солидна Цевка.Секоја Хартија во Ролни има крај на предупредувачки сигнал.Врвен квалитет на хартија испорача свежи, јасни слики.

R

Им се допаѓа и на купувачите