.

.

Среќен Божиќ КЕНЕДИ Половина Долар 3-Монета Поставите Украси со Снешко & Дедо мраз

Среќен Божиќ КЕНЕДИ Половина Долар 3-Монета Поставите Украси со Снешко & Дедо мраз

DEN 478.80
Износ

СРЕЌЕН БОЖИЌ КЕНЕДИ Кенеди Половина Долар САД 3-монета сет.Убаво colorized КЕНЕДИ Кенеди Половина Долар U. S. Монети - Вистинска Правна Тендер.Секоја паричка доаѓа со украс монета капсула, трансформирање на овие colorized монета keepsakes во празник декорација да биде богатство за годините што доаѓаат.Секоја паричка доаѓа со елка украс 2.5" зелени закачалка/кука.Секој 3-монета поставите доаѓа со Сертификат за Автентичност за да се гарантира дека вашите пари се автентични и призната од страна на секој монетарната власт во целиот свет, за цел да се осигура нивната Колектор Издание статус.Фати магијата на Божиќ со овој вистински КЕНЕДИ Кенеди Половина Долар САД 3-монета сет.Секоја паричка доаѓа со украс монета капсула и елката украс 2.5" зелени закачалка/кука, трансформирање на овие colorized монета keepsakes во празник декорација да биде богатство за годините што доаѓаат.Овие високо квалитетни, вистински Правен Тендер U. S. монети биле colorized со користење на уникатни макотрпна мулти-боја автентични процес.Colorizing монети вклучува единствена примена на посебни мастила директно на површината на паричка дека се постигнува ниво на детали, боја сатурација, и издржливост кои се #1 во монета индустрија.Резултатот е вечна colorized монета изборот на ултра-висок квалитет.

R

Им се допаѓа и на купувачите