.

.

LB ноќта на Вештерките Тикви Туш Завеса Поставите Магија Шапка Дух Метла Бања Завеса Партија Оркестарот,Бања Завеса Куки Вклучуваат,72x72 инчен Водоотпорен Полиестер

LB ноќта на Вештерките Тикви Туш Завеса Поставите Магија Шапка Дух Метла Бања Завеса Партија Оркестарот,Бања

DEN 369.36
Износ

Полиестер.Увезени. [HIGH QUALITY] - полиестер ткаенини, не треба лагер, водоотпорен, брзо сушење,Тоа може да се спречи вода спреј ефикасно додека земате туш.Тешко издржливи ткаенини овозможува лесно чистење. [ЗДРАВА ТКАЕНИНА] - ' Рѓа доказ grommets инсталиран, Еко-пријателски, се задржи вашата бања свежи, суви и чисти. [СТАНДАРДНА ГОЛЕМИНА] - 72 инчен ширина x 72 инчен висина,72x72 инчен големина одговара на повеќето стандардни големина туш кабина/ када и компатибилен со директно или криви туш прачки. [МУЛТИ УПОТРЕБА] - бања туш завеса,бања оркестарот,бања прибор,тоалет украс за домот,гостинската соба,хотелот;исто така, може да се користи како tapestry,фото позадина,партиска позадина. [МОДЕЛ СТИЛ] - туш завеса за бања,бања завеса оркестарот,донесе живописни бои и среќен за вашата бања.Машина Мие,се исуши.Не кајгана или собори сува.Можеме да ја користиме новата дигитална технологија на печатење, не исчезнува, трајни да трае со години.

R

Им се допаѓа и на купувачите