.

.

Briney Инструментално Системи V40E-125-200 Cat40 Крајот Мелница Адаптер, 1-1/4 Точка со Дијаметар x 1.75 Проекција Stub Должина

Briney Инструментално Системи V40E-125-200 Cat40 Крајот Мелница Адаптер, 1-1/4 Точка со Дијаметар x 1.75 Проекција

DEN 3000.00
Износ

0.0002" или подобро runout загарантирана. 0.06 случај длабочина за продолжен носат.Со гордост се направени во Мичиген.Парична казна тема фалсификувани Weldon завртка.Briney е Tru-Postion страна заклучување на крајот мелница адаптери се земјата eccentrically гарантирање 0.0002" или подобро Т. I. Р. на 4-пати должината на дијаметар сооднос.Ви даваат два пати на алатка животот може да се добие со било која друга стандардна страна заклучување на крајот фабрика за полнење.Помалку снема за уште чип оптоварување и помалку можност за дијалог.

R

Им се допаѓа и на купувачите