.

.

За еднократна употреба Не-Плетени Испит Кревет Опфаќа, 20 Листови, 40 Инчи x 78 Инчи

За еднократна употреба Не-Плетени Испит Кревет Опфаќа, 20 Листови, 40 Инчи x 78 Инчи

DEN 768.00
Износ

Стручни медицински одделение Не ткаени материјали меки уште силно не ќе солза.Доволно широка за да се вклопи во повеќето Масажа кревети или Лицето кревет, Испит кревети. 40"инчен широк X 84"инчи долго време се КОРИСТИ од СТРАНА на ПРОФЕСИОНАЛЦИ ОД 2006 година. Противалергиски - Санитарен и отпорни на вода.Unscented, дише, не-токсични, Медицински одделение.Мека, но сепак силен и издржлив.Не ќе се држи до кожата.Дише материјал.Пријател на вашата кожа.Нема да ја иритираат.Unscented.Масажа маси.Тетоважа столици.Лицето кревети.Доверени од страна на Професионалци.Се користат од страна на професионалци од 2006 година, на нашите медицински-одделение за еднократна употреба кревет опфаќа додадете санитарен и напор слој на заштита за вашите клиенти.

R

Им се допаѓа и на купувачите