.

.

2 Prong 5FT AC Кабел Кабелот Полнење Адаптер за Лаптоп КОМПЈУТЕР за PS2 PS3 Слим Заоблени Моќ Кабел за Универзална Енергија Кабел од Електричниот Кабел

2 Prong 5FT AC Кабел Кабелот Полнење Адаптер за Лаптоп КОМПЈУТЕР за PS2 PS3 Слим Заоблени Моќ Кабел за Универзална

DEN 155.76
Износ

Компатибилен со : LED Smart TV LCD Монитор Samsung, Lg Остри; Canon Pixma, Hp Брат Epson Lexmark, Ps2, Ps3 Слим, Ps4; Dell, Sony Asus Портал Toshiba Лаптоп, Принтер, Скенер, Конзола за игри, Забава Систем, Аудио Multiroom Говорник, Музички Систем, Звук Бар, Ретро Boombox, Акција Тастатура.Оваа власт кабел е изработен од подобро материјал и УЛ уверение.Ви даваат многу повеќе безбедност при користење на тоа,Замена Моќ Кабел За На Компјутер, Печатач Или Монитор.Пакет содржи : 1 x 5ft AC кабелот за напојување.ГАРАНЦИЈА : 30 Дена Наплата - 24 Месеци Размена.Ние сме пријателски Поддршка на Корисниците на Експерти.Компатибилност : Овој производ има се тестирани и потврдени за да се обезбеди тоа ќе работат со LCD LED Smart TV, Монитор, Принтер, Скенер, Конзола за игри, Забава Систем, Аудио Multiroom Говорник, Музички Систем, Звук Бар, Ретро Boombox, Акција Тастатура, Дигитални Пијано, Полнење на обвинителна Клупа, Безжични Резерви, Wi-Fi Базната Станица, Лаптоп, Полнач за Лаптоп, Камера и Батерија Полнач и други уреди кои бараат 2 prong ac кабелот Nord Фаза 2 EX, Електро 2 4 5 Дигитални Пијано Тастатура Epson Изразување XP Home-200 XP-310 XP-320 XP-400 XP-410 XP-420 XP-610 XP-620 XP-800 XP-810 XP-830; Перо NX420 NX430 R2000 R3000; работна Сила WF-2530 WF-2540 WF-2630 WF-2650 WF-2660 WF-3520 WF-3620 WF-3640 WF-545 WF-845; Уметничките 1430 837 Canon PIXMA MG2520 MG3220 MG3222 MG3520 MG5420 MG5520 MG6320 MG6620 MG7120 MP495 MP560 MX340 MX452 MX472 MX870 MX922 PRO-100 HP ЗАВИСТ 5530; Deskjet 1000 1010 1050 3050 6940 3050 A F4480; Office Jet 6500 6500 A J4680; Photo Smart C4280 C4480 C4780 C4795 Печатач Dell, Sony, Acer, Asus, Портал, Toshiba, MSI, Compaq Лаптоп Апарат Sony Play Station PS2, PS3 Слим, PS4 Sony Bravia ТЕЛЕВИЗОР KDL-32 R300 B KDL-32 R330 B KDL-40 R350 B KDL-40 R380 B Samsung LED LCD ТЕЛЕВИЗОР UN22 F5000 UN32 EH5000 UN32 EH5300 F UN40 EH5300 UN40 EH5300 F UN46 EH5300 F UN55 F8000 BF UN55 F9000 AF UN65 F9000 AF UN65 JS8500 F Samsung Следи S23 C350 H S24 B300 EL S24 D300 H S24 D390 HL S24 D590 PL S24 E310 HL S24 E390 HL S24 E510 C S27 D360 H S27 D590 C S27 D590 P S27 E390 H S27 E510 C S29 E790 C S34 E790 C T24 C550 ND U28 D590 D U28 E590 D Samsung Soundbar HW-F355 HW-F550 HW-FM35 HW-H450 HW-H550 HW-HM45 HW-HM45 C HW-J250 HW-J355 HW-J370 HW-J450 HW-J550 HW-JM25 HW-JM45 HW-JM45 C Samsung Дома Аудио Театар DA-E750 ХТ-FM53 ХТ-H4500 ХТ-H5500 W ХТ-H6500 WM ХТ-HM55 ХТ-J4100 ХТ-J4500 ХТ-F4500 ХТ-J5500 W ХТ-JM41 TW-J5500 Sonos PLAYBAR; JBL Кино; Klipsch Референца R-20 B; Јамаха Звук Бар YAS-106, YAS-107 BL, YAS-207 BL; ZVOX Sound Base 570.

R

Им се допаѓа и на купувачите