.

.

Брада Balm - Решителен Човек рачно изработени Природни Органски - Бор Мошус Мирис, Силна Чекање, Остави во средството за смекнување на косата, Зголемување на Брада Здр

Брада Balm - Решителен Човек рачно изработени Природни Органски - Бор Мошус Мирис, Силна Чекање, Остави во

DEN 215.76
Износ

Ние, исто така, имаат Unscented верзија за оние кои се чувствителни на мириси.Во овој момент вашиот производ е јасно.На етерични масла се присутни во овој брада balm се зголеми протокот на крв на коса фоликул промовирање на растот на косата.На balm ќе се зацврстуваат и им даде на чекање на стил ќе уживате без вашата брада чувство беспомошна или тешки.Во Решителен Човек нашето мото е "Непоколеблива Чешлање Производи за Мажи".НАСОКИ - Користење на вашата слика отпад до саканиот производ износ.Ние се земе ова сериозно и нашата цел е да се обезбеди врвен квалитет на производот за нашиот врвен квалитет клиенти.НАПРАВЕНИ ВО САД - специјално формулиран за премиум квалитет комбинација со восок, какао & шеј путер, кокосово масло, превозникот & етерични масла, сите природни & органски.Сега можете да чешел и стил, употребата на удар фен за најдобри резултати.Тие содржат антисептик, анти-воспалителни и антибактериски својства.Одржи во нашата balm е силен задржете.На етерични масла мешавина се состои од uniques мириси на Cedarwood, Борови Мошус, и Нане Чајно Дрво.Масажа темелно во малку влажна или по можност подмачкана брада изработка на сигурни да се добие сето тоа на начин да се сведат на кожата за максимална корист.МИРИСОТ И БЕНЕФИЦИИ - мирисот на оваа Борови Мошус Balm е изведен од етерични масла.Решителен Човек ве поканува да се доживее квалитетот на нашата премиум брада нега производи и да се обиде нашите неспоредлив брада balms.На balm не е мрсна како некои поевтини квалитет balms имаат тенденција да бидат, тоа лесно ќе го апсорбира оставајќи вашата кожа и коса свилен мазна.Стил, јадев, состојба & омекне вашата брада коса & кожата, додека промовирање брада здравје.Овие масла помогне да се заштитат против првут & помогне да бидете полни со енергија & фокусирани.Конечно, таму е сјај, овој balm, ќе ви обезбеди со вистинската количина на сјај, така што ќе може да го засени вашиот колеги beardsmen!Значи, ако сте подготвени за брада што го заслужуваат додадете нашите производи на количката денес!.ОМЕКНУВА И УСЛОВИ : Не само што е стил на моќ во ова balm значајни тоа ќе го оставам на вашата брада и кожата помека и повеќе условени и moisturized од било кога!Еден од најголемите карактеристики на овој balm е неговата absorptive способности во вашата брада и кожата, тоа значи дека нема да бидат оставени со кои влажни мрсна чувствуваат дека поевтини balms обезбеди.Нашите превозникот масла вклучуваат Слатко Бадемово Масло, Grapeseed Масло, Fractionated Кокосово Масло (MCT Масло), и Коноп Масло.Тие, исто така, се борат против псоријаза, чешање, акни, егзема, & кожни болести.Стил на вашата брада во утринските часови, а потоа повторно во вечерните часови, ако ви се случува надвор.СТИЛ : За оние кои се сериозни beardsmen кои се обидуваат да ја преземат нивната брада на следното ниво кога станува збор за стилот, климатизација и раст на нашата balm е-мора да има.КОНЗИСТЕНЦИЈАТА И БОЈАТА на Нашите balm е среден до силен задржете.Тоа се состои од Бор, Борови Скоч, Ела Игла & Еукалиптус.Тој е направен од бело восок и висок квалитет на butters и масла, па balm ќе немаат боја откако се применува на вашата брада коса.

R

Им се допаѓа и на купувачите