.

.

(4PCS) Hoerrye За Iphone 12 Про Max Леќи на Камерата Заштитник, Нула-Доказ, Капка-Доказ Легура на Телефонот на Екранот на Камерата се Покријат Заштита За Iphone 6.7 Додатоци - Црна

(4PCS) Hoerrye За Iphone 12 Про Max Леќи на Камерата Заштитник, Нула-Доказ, Капка-Доказ Легура на Телефонот

DEN 239.76
Износ

⭐Забелешка!Оваа Листа на камерата леќи на Камерата заштитник За Iphone 12 Про Макс (6.7") 5 G Само , Не За iphone 12 Про И 12/12 Мини. ⭐Причина која се купи 4pcs на камерата леќи на камерата заштитник за iphone 12 про макс беше дека никогаш не се знае кога една леќа ззп ќе падне, која може да биде непотребно кога ќе сакате да купите нов сет.Тоа е мудро да се задржи резервни камера заштитник.Се разбира екстра една, исто така може да бидат заменети со други бои, кога ќе го купите повеќе од една боја.Ова ќе биде многу Убаво иновации. ⭐Простор титаниум алуминиумски материјали повеќе носат-отпорни, и посилно, со Висок квалитет на слика и мала доволно, нема да влијае на телефонот пиксели, Целосна покриеност дизајн, спречување на скршен екран, спречување на прашината од внесување на леќите на камерата јаз. ⭐Различни бои за вашиот избор,можете да изберете иста боја како вашиот телефон, или да се обидете со различни комбинација, по леќите на камерата заштитник за iphone 12 про max е во прилог, тоа е само малку поголема од мобилен телефон леќа. ⭐Ако леќите на камерата заштитник падна во рок од шест месеци.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку следниве чекори : "Login" → "Вашата Сметка" → "Вашата нарачка" → "Прашај Производ Прашање".Тогаш јас ќе испрати нов еден за вас.Опис. 1. Отпорно на гребење и shatterproof, обезбедување на дневна заштита од капки, гребнатини и абење.Токму отсечени на леќите на камерата, за совршено се вклопуваат, така што можете да правите фотографии и безбедно да извршуваат важни задачи. 2. Направени од високо-квалитет на композитниот материјал, мазна рака чувство, не е лесно да се падне, може да го намали прашина, Високо влијание, експлозија-доказ и повеќе отпорно на гребење. 3. Направена со трајни калено стакло за да го заштитите вашиот телефон од секојдневниот гребнатини. 4. Одличен квалитет ја штити вашата камера од гребнатини и враќа на мајчин резолуција од вашите фотографии и видеа.Тип : За iphone 12 про max леќи на камерата заштитник.Применливи бренд : Apple.Применлив модел : За iphone 12 про max.Материјал : калено стакло + метал.Карактеристики : HD, боја филм, анти-нула, анти-рефлективен, анти-отпечаток.

R

Им се допаѓа и на купувачите