.

.

Seco-Larm PC-U0405-PULQ Enforcer 12VDC Префрлување на видео надзор Напојување 4 Излези 5A

Seco-Larm PC-U0405-PULQ Enforcer 12VDC Префрлување на видео надзор Напојување 4 Излези 5A

DEN 1419.84
Износ

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Seco-Larm PC-U0405-PULQ.Seco-Larm PC-U0405-PULQ Префрлување на видео надзор Напојување. 4 Излези, 5 Засилувачи, PTC осигурувачи, индивидуални статус на Led диоди за секој излез.

R

Им се допаѓа и на купувачите