.

.

Fshine Weft Коса Екстензии Remy Човечка Коса Снопови Боја 4 Средината Браун Истакна со 27 Мед Русокоса со Боја 2 Исчезнува да Пепел Браун 8 Нагласи 2 Кафени Ткаат Коса Шие во П

Fshine Weft Коса Екстензии Remy Човечка Коса Снопови Боја 4 Средината Браун Истакна со 27 Мед Русокоса со Боја

DEN 2667.12
Износ

【Спецификација】ќе добие 2 групи на косата weft екстензии.Секој сет е 100g(3.53 мл).За подобро должина и јачина, 2 поставува ќе осигура дека ќе го добиете идеален за целосна главата. 【100% Реално Губење на】Fshine е само посветена да нуди 100% премија вистинска коса екстензии.Нашите Remy човечка коса екстензии се сјајни, жив, мека, свиленкаста, и густа коса завршува немаат пролевање или метежот.Овие коса weft екстензии човечка коса може да се мијат, завиткан, исправи само како свој коса. 【4 Начини Да се Носат】 Fshine Коса снопови се пофлексибилни во носење.Лепак-во, касета се-во, шие-во, и микро врската-во.Тоа е добар избор за DIY љубовници.Нашата коса weft екстензии може да трае 3-4 месеци со добра нега. 【Ги задоволи Различни Повод】Коса weft продолжување може да се користи за свадби, вечера, патување, партии, или strolls.Никој нема да ве забележи носат косата екстензии. 【Важни Совети】Поради разни screen монитори може да биде мало боја разликата помеѓу сликата и реалниот производ.За да добиете повеќе информации за тоа како да се мијат, се грижи, стил, и како да се носат и се отстрани, ве молиме проверете опис на производот дел.Fshine Коса Weft Екстензии Човечка Коса се првиот избор за да додадете должината, јачина на звук и боја за вашата коса!Тие може да го промени начинот на кој ќе се погледне од кои ви даваат подолго, целосни коса во минути!Поради ова, тие се најпопуларните коса метод за подобрување на меѓу стилисти и домашни корисници.Производ Description Hair Квалитет Remy Вистински Човечки Hair Texture Природни Права, Имаат Природен Бран Кога Wet Hair Должина 14-22 Инчен Се Available Care И Usage Brushing ве Молиме користете Широк-Заб чешел.Чешел косата од дното нагоре.Не сила чешел низ вашата коса.Перење Сулфат-слободен шампон и млака вода се препорачува.Длабоко средството за смекнување на косата е неопходна.Restyle може да се исправи или навивам тоа.Но, ве молам да не биде премногу често.Чува на температура под 160 целзиусови степени.Боење Кајгана полесни не се препорачуваат.Ве молиме тест мал примерок на прв пред боење целосно.Зошто да изберете Fshine коса weft extensions Invisible и невидливи; Лесно да го направи тоа со себе; Истакнување на боја без оштетување на вашиот сопствен коса; Флексибилност; најважното : Одлична Цена Перформанси!Колку повеќе групи ќе се направи една полна глава?За подобро должина и јачина, 2 поставува обезбедува можете да добиете идеален за целосна главата.Како да се каже 100 човечка коса од синтетички еден?Кога човечка коса на горење, ќе видите бел чад, а потоа се претвора во пепел.Синтетичка коса ќе биде леплива топката по гори и ќе го објави црн чад.

R

Им се допаѓа и на купувачите