.

.

Ролери Имајќи Слајд Блок, Линеарна Топката Имајќи Слајдови за Пренос на Уред за Електронска Опрема

Ролери Имајќи Слајд Блок, Линеарна Топката Имајќи Слајдови за Пренос на Уред за Електронска Опрема

DEN 321.36
Износ

Ролери имајќи слајд блок со површина оксидација третман, убава и отпорен на корозија.Линеарни топката имајќи слајдовите е направен од алуминиум материјал, посилни носивоста.Тоа е пренос уред, погоден за различни електронска опрема/водич прачки, uprights.Контактирајте не со било каков проблем во секое време ќе одговори во рок од 24 часа, ние ќе ве уверам ќе добиете најдоброто решение и услуга.Линеарни лагери се користат за 20mm/0.78 во дијаметар вратило конекција на CNC делови.Функција : 1. Линеарни топката имајќи слајдовите е направен од алуминиум материјал, посилни носивоста.2. Ролери имајќи слајд блок со површина оксидација третман, убава и отпорен на корозија.3. Линеарни лагери се користат за 20mm/0.78 во дијаметар вратило конекција на CNC делови.4. Тоа е пренос уред, погоден за различни електронска опрема/водич прачки, uprights.5. Контактирајте не со било каков проблем во секое време ќе одговори во рок од 24 часа, ние ќе ве уверам ќе добиете најдоброто решение и услуга.Спецификација : Предмет Тип : Линеарен Топката Имајќи Slides Material : Алуминиум Alloy Inner Дијаметар : Прибл. 20mm/0.78 некомпатибилни : Пренос Уред, Погоден за Различни Електронска Опрема/Водич Прачки, Uprights Пакет Листа : 1 x Линеарна Bearings Note : Таму ќе биде малку масло на производ, бидејќи од потребата за подмачкување.

R

Им се допаѓа и на купувачите