.

.

Поставете Фарови Компатибилен Со Ауди А3 8L 1996 1997 1998 1999 2000 VP32 предните Светла за Возачот И Совозачот Страна Светлата Собранието Проектор Предни Светла Автомобил Све?

Поставете Фарови Компатибилен Со Ауди А3 8L 1996 1997 1998 1999 2000 VP32 предните Светла за Возачот И Совозачот

DEN 7418.88
Износ

Светлата компатибилен со Ауди А3 8 L 9/1996-8/2000 само да facelift.Се ИЗРАЗАТ во СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ : Ние ги користиме неколку курир компании и секогаш проверете и изберете најбрзо испорака опција на нашите клиенти.ТЕХНИЧКИ СПЕЦИФИКАЦИИ : Производ : Светлата / Plug-n-Игра за Инсталација / Пакет содржина : 2-парче сет, за возачот и совозачот страна / Подготвени за електрична headlamp израмнување / Одобрување : одобрување E означени (стандард E) / Верзија : само да facelift / Погоден светилки : H7 / H7 (не се вклучени) / во Боја : Јасно чаша Црно.ПРОФЕСИОНАЛНИ ПРОДАВНИЦА : Ние сме биле во подесување индустрија од 2008 година. Во моментов, ние нудиме на нашите производи во целиот свет во повеќе од онлајн продавници и ние знаеме колку е важно да ги задоволи на секој клиент.Можете да ни веруваат!.ГАРАНЦИЈА за квалитет : Ние се грижиме за нашите клиенти!Ако не сте 100% задоволни со нашата внимателно одбрани производи, вие може да пакет на неупотребениот производ и да се врати тоа да ни го до 30 дена по добивањето тоа!.Headlamp компатибилен со Ауди А3 Тип 8 L 9/1996-8/2000 (само до Facelift)Светлата компатибилен со Ауди А3 8 L 1996 1997 1998 1999 2000 Product description One година warranty Fits совршено да автомобил - Инсталација не предизвикува problems Product за десната рака сообраќај (RHT=LHD).Управувачот на левата страна на car Excellent замена за старите оригинални set Product се сосема нови, никогаш не се користат и првично спакувани.Пакет содржина : 2-парче сет, за возачот и совозачот side Product details Product : Headlight Prepared за електрична headlamp leveling Approval : одобрување E означени (стандард E)Верзија : само да facelift Suitable светилки : H7 / H7 (не се вклучени)Боја : Јасно чаша Црно.

R

Им се допаѓа и на купувачите