.

.

100pcs 56cm Earring Екранот Картички Уво Studs Виси Екранот Прстени Носителот Висат Картички за Накит Екранот

100pcs 56cm Earring Екранот Картички Уво Studs Виси Екранот Прстени Носителот Висат Картички за Накит Екранот

DEN 191.76
Износ

Богата Количина : пакетот доаѓа со 100 парчиња накит се прикаже картички, голема вредност и висока цена перформанси, тоа е вреди да се купуваат и доволно за вас да се покаже и чување на вашите накит.Високо Квалитетен Материјал : Овие картички се направени од јак и здрав kraft хартија, удобно да го допре и да не се лесно да се солза.Тоа нема да биде лесно да се оштетат.Димензија Детали : 5 * 6cm.Одговара најмногу на накит и лесно да се покаже накит дизајн.Што повеќе, тоа ви овозможува да пишувате персоналните информации на картички.Повеќенаменски Дизајн : Секоја картичка содржи 6 precut дупки за мали мислења, карики, leverback обетки, dangle обетки и клип обетки, и задно врвот за виси на earring прикажува.Практична Функција : Овој обичен kraft виси earring картичка има дупка за да виси на јадица врвот и, исто така, има размавта на грбот, совршен избор за секојдневна употреба и Продавница за Накит.

R

Им се допаѓа и на купувачите