.

.

KIBAGA Farmhouse Елка Јака - Автентичен Лесно Поставување на 23 Дрво Прстен за Пократок Дрвја и Молив Дрвја - Убава Селски Елка Здолниште го одликува Вашиот Дом за Празницит?

KIBAGA Farmhouse Елка Јака - Автентичен Лесно Поставување на 23 Дрво Прстен за Пократок Дрвја и Молив Дрвја

DEN 719.28
Износ

Крајната farmhouse божиќ оркестарот На : поцинкуван елка јака додава уникатна атмосфера во вашиот дом.Благодарение на својата прилагодлива големина на помали 4 панел елка прстен (18" ширина на врвот, 23" ширината на дното *8.5" висина) се вклопува совршено за пократок дрвја и вештачка/молив дрвја.Нуди долгорочна издржливост и најубавите селски farmhouse стил на чекор до вашиот празник декорација.Уморни од хаос елка здолништа остави?Ќе љубов оваа прекрасна божиќ дрво капак.Елката Стои доаѓа во 4 парчиња кои лесно можат да се соберат и лесен за чување потоа.На KIBAGA елка јака : премија празнична допир за вашиот елка.Дали сте сите во собата за подови од вашиот божиќ дрво со украси, светилки, лажен и сите декоративни се чувствува?На KIBAGA елка јака е совршен прилог за да се скрие дека clunky база и да ги споделите вашето дрво база блесне во сите негови слава.Прекрасни farmhouse дизајн : Селски божиќ дрво декорации како поцинкуван лим дрво јака со своите антички финиш донесе топла и удобна атмосфера во вашиот дом и да се дополнуваат вашиот farmhouse оркестарот во стил.Дрвото прстен доаѓа со четири панели, од кои еден е отпечатена со модерен farmhouse стил лого.Тоа се вклопува совршено за пократок дрвја и вештачка/молив дрвја (18" ширина на врвот, 23" ширината на дното *8.5" height).Бидете подготвени да добиете прекрасен комплименти за ова поставување.Премиум материјалот & прилагодлива за вашето дрво големина : дрвото кофа е направен од врвен квалитет поцинкуван челик што го прави исклучително издржлив, додека, исто така, нуди целосна флексибилност, поради неговата прилагодлива големина.Кога се користат сите четири панели на 23-инчен база е идеален за кратко и молив дрвја.Брз собранието & погодно за складирање : инсталација на дрвото јака е супер лесно.Со брзо ослободување pin конекции панели се расклопуваат во ниеден момент по сезона е завршена - простор за заштеда на енергија за складирање загарантирани!Најдобра алтернатива за елка здолниште : Чува кучиња, мачки и други животни миленичиња подалеку од вашето дрво застане, тоа не е привлечен играчка за години, и нема потреба да ги преуредите било крпа или да се ослободи од брчките.Ајде да се направи грда дрвото основи на нешто од минатото!Со KIGABA елка јака база може да се направи грда дрвото основи на нешто од минатото и да го подобрат вашиот уникатен божиќ амбиент.

R

Им се допаѓа и на купувачите